Smauglys
Teiraukis:
867010590
Adresas:
Kęstučio g. 41A, Vilnius

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Imtynės

Imtynės

Smauglys/

Imtynės - fizinis susirėmimas tarp dviejų neginkluotų žmonių, siekiant įgyti pranašumą prieš priešininką, sukaustyti jo judesius, priversti pasiduoti. Imtynėse nenaudojami smūgiai, o naudojami metimai, užlaužimai, skausmingi veiksmai, smaugimas. Konkrečiose imtynių rūšyse gali būti draudžiami tam tikri veiksmai (pvz., laisvosiose imtynėse draudžiamas smaugimas ir skausmingi veiksmai). Imtynės priskiriamos kovos menams, kadangi jos nesunkiai pritaikomos kovinėms situacijoms priešininkui įveikti.

Sportinėse imtynėse stengiamasi kiek įmanoma išvengti priešininko sužalojimo, tuo tarpu kovinėse atvirkščiai - siekiama kuo efektyviau sužaloti ar užmušti priešininką.

Kovinėse imtynėse yra veiksmų grupės, kurios skirtos apsiginti nuo priešininkų, ginkluotų peiliais, pistoletais ir pan. ginklais, ir juos atakuoti.

Tarptautinės imtynės. Graikų-romėnų imtynės, dar žinomos kaip klasikinės imtynės - draudžiama griebti priešininką žemiau juosmens, kišti koją ar pakirsti koja, skausmingi veiksmai, smaugimas, griebimas už aprangos.

Laisvosios imtynės - draudžiami skausmingi veiksmai, smaugimas, griebimas už aprangos.

Sambo - draudžiami smaugimo veiksmai.

 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00