Grand SPA
Teiraukis:
+ 370 313 51200
+370 313 52566
Adresas:
V. Kudirkos g. 45, Druskininkai

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Pirties masažas

Pirties masažas

Grand SPA/
Pirtyje masažas atliekamas efektyviau nei tradicinėmis sąlygomis t.y. masažo kabinete. Lankantis pirtyje organizmas patiria naudingą "stresą". Suaktyvėja kraujotaka raumenyse ir odos paviršiuje. Dingsta įtampa, atsipalaiduoja raumenys, organizmas pailsi ir atsigauna. Pagrindinis masažo įrankis pirtyje yra vanta. Medžio šakelių vanta, veikiama kaitinimosi patalpos karščio, išskiria daugiau gydomųjų medžiagų - fitoncidų, eterinių aliejų. Fitoncidai pasižymi baktericidinėm savybėm, o eteriniai aliejai, patekę ant odos, gerina medžiagų apykaitą, padeda valymosi procesui. Po vanojimosi oda tampa rausva, minkšta ir elastinga. Masažas vanta stiprina ne tik odos, bet ir gilesnių audinių kraujotaką, dėl to smarkiai išsiskiria prakaitas, pašalinamos nereikalingos medžiagos, vyksta intensyvi medžiagų apykaita. Vanta nėra šiaip surištų šakelių šluota. Ją reikia teisingai surišti ir svarbiausia tinkamai paruošti, kad ji būtų minkšta ir aromatinga. Kadangi kiekvieno medžio vanta turi savo specifinių savybių, jas būtina pasirinkti pagal žmogaus nusiskundimų pobūdį.
Daugelis vanojimą įsivaizduoja kaip besaikį mušimą vanta esant aukštai temperatūrai. Deja tai nėra teisybė. Kiekvienas judesys su vanta turi savo paskirtį ir tikslą. Tradiciniai masažo vanta veiksmai - glostymas ir mušimas, derinami su karšto oro kompresais. Vantos, įkaitintos karšto oro, prispaudžiamos prie raumenų ir taip palaikomos - padaromas karštas kompresas. Darant kompresus ant sąnarių ( siekiant kad padidėtų jų elastingumas) , daromi sukamieji judesiai, kojos sulenkiamos. Su vantomis taip pat atliekame trinamuosius judesius. Tai efektyvu masažuojant nugarą, dubenį, juosmenį.
Pirtyje, be masažo vanta, sėkmingai gali būti atliekamas masažas rankomis. Tokį masažą specialistai atlieka priepirtyje ant gulto. Masažas atliekamas pagal rankinio masažo principus. Masažui yra naudojami pagrindiniai būdai: glostymas, trynimas, maigymas ir t.t. Šis masažas yra derinamas su prausimo muilu procedūra arba yra daromas medaus masažas. Didelis dėmesys pirties masažo metu skiriamas delnams ir pėdoms. Suprantama yra daromas ir viso kūno atpalaiduojantis masažas su aliejumi. Šis masažas atliekamas po visų pirties procedūrų, kai kūnas atvėsta. Po šio masažo būtinas poilsis, galima išgerti šiltos arbatos ir ramiai pasėdėti poilsio kambaryje. "

 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00