GK Klinika
Teiraukis:
(5) 2553353
Adresas:
Gedimino pr. 14, Vilnius
Darbo laikas
Dirbam Pietaujam
I 8.00 - 20.00
II 8.00 - 20.00
III 8.00 - 20.00
IV 8.00 - 20.00
V 8.00 - 20.00
VI 9.00 - 15.00

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Krūtų mažinimas

Krūtų mažinimas

GK Klinika/
Kaina
nuo 2896.2 Eur
Moterys, turinčios dideles, sunkias krūtis, dažnai kenčia dėl nugaros, kaklo, krūtų skausmo, liemenėlės įveržimų ant pečių, iššutimo po krūtimis ar jų asimetrijos. Kai kurios jaučia ir didelį psichologinį diskomfortą. Per chirurginę procedūrą didelės krūtys sumažinamos, jų forma pakeičiama pašalinant nereikalingą krūtų odą ir po ja esantį audinį.
Šios operacijos metu galima sumažinti areolę (tamsiai rusvos odos plotelį apie spenelį), kuri dažnai padidėja didėjant krūtims. Operacija. Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą ir vidutiniškai trunka tris valandas; konkreti trukmė priklauso nuo operacijos apimties. Operacijos metu pašalinamas odos ir krūties audinio perteklius, o spenelis ir areolė grąžinami į anatominę padėtį. Pjūvius plastikos chirurgas daro taip, kad randai lieka aplink areolę, vertikaliai žemyn nuo jos ir raukšlėje po krūtimi. Šiuos randus paslepia liemenėlė, o laikui bėgant jie tampa vis mažiau matomi. Operacijos metu gali būti paliekamas drenas, kuris pašalinamas po kelių dienų.

Pooperacinis laikotarpis. Pacientė gali keltis iš lovos tą pačią dieną po operacijos, o jau kitą dieną išvykti į namus. Siūlės pašalinamos per pirmas dvi savaites. Po septynių dešimties dienų galima grįžti į darbą ir tęsti įprastinę veiklą. Nors „atsistojama ant kojų“ po dienos ar dviejų, tris keturias savaites reikia vengti pernelyg smarkių judesių, nekilnoti rankų virš galvos.

Krūtų sumažinimo operacija nerekomenduojama moterims, kurios nori maitinti krūtimi. Sunku numatyti, ar moteris po plastinės operacijos galės maitinti krūtimi, nes mažinant krūtis gali tekti perpjauti pieno latakus, einančius spenelių link ir išeinančius iš jų.

Kadangi per operaciją spenelis iš dalies atskiriamas nuo aplinkinio krūties audinio ir dalinai sutrikdoma inervacija, sumažėja spenelio jautrumas, tačiau jis laikui bėgant gerėja.

Keturias savaites po operacijos ištisą parą reikia dėvėti specialią liemenėlę. Du mėnesius vengti didesnio fizinio krūvio, nesportuoti.

Pacientės dažniausiai teigiamai vertina sumažėjusias krūtis ir būna patenkintos operacijos rezultatu.
 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00