Beža
Teiraukis:
+37052732799
Adresas:
Sporto g. 8-77, Vilnius

Jei esi šios įmonės specialistas, gali užsiregistruoti

Plaukų šalinimas lazeriu

Plaukų šalinimas lazeriu

Beža/

Lazerinės epiliacijos metu lazerio šviesos energija veikia tik plaukų augimą užtikrinančias struktūras. Tai vadinama lazerio selektyvumu, kuris užtikrina ypatingą procedūrų saugumą – procedūros metu nepažeidžiami aplinkiniai audiniai, jų struktūros. Lazeris pereina per viršutinius odos sluoksnius ir perneša savo energiją į plaukus, kur ji yra absorbuojama plaukuose esančio melanino. Efektyviausias, ilgiausiai išliekantį rezultatą suteikiantis ir neskausmingas būdas – lazerinė epiliacija. Absorbuota šviesos energija virsta šilumine energija, kuri suardo plauko augimą užtikrinančias struktūras. Po procedūros gali pasireikšti nežymus odos paraudimas, kuris labai greitai praeina savaime.
Procedūros efektyvumas priklauso nuo šių faktorių: odos spalvos, plaukų spalvos, plaukų storio ir gylio, kuriame yra plaukų folikulai.
Plauko diametras tipiškai svyruoja tarp 0,03 ir 1 mm. Pavyzdžiui, plaukai, esantys ant rankų, yra plonesni ir šviesesni, bikinio zonoje plaukai yra storesni ir tamsesni. Kuo šviesesni plaukai, tuo mažesnis lazerio terapijos efektyvumas, o tai reiškia, kad reikia atlikti daugiau procedūrų. Tokiu atveju galima panaudoti specialius, visiškai saugius plaukų dažiklius, uždažyti jais pageidaujamos srities plaukus ir taip pasiekti geresnį procedūros efektą.
Optimaliam ir ilgalaikiam plaukų pašalinimo efektui pasiekti reikia vidutiniškai 3-6 procedūrų, kartojamų kas 1-1,5 mėnesio. Pertraukos tarp procedūrų nustatomos pagal plaukų augimo ciklą, nes tik augimo fazėje esančius plaukus galima pašalinti. Bet kurioje kūno srityje yra matoma, t.y., yra augimo fazėje tik 20 % visų toje srityje esančių plaukų. Kartojant procedūrą paveikiami vis naujai išaugę plaukai.
Kuo tamsesni plaukai, šviesesnė ir plonesnė oda – tuo mažiau procedūrų reikia maksimaliam rezultatui pasiekti.
Po kiekvieno impulso lazeris automatiškai matuoja aplinkos ir audinių temperatūrą ir neįsijungia, jei temperatūra neleistinai pakyla. Taip užkertamas kelias bet kokiems pašaliniams poveikiams bei procedūrų komplikacijoms. Ypatingai selektyvus, tikslus įrenginys turi vėsinimo sistemą, kuri procedūros metu pacientams užtikrina maksimalų komfortą. Procedūros neskausmingos, gali būti jaučiamas nežymus dilgčiojimas jautresnėse srityse, tokiose kaip veidas ar bikini sritis. Kitur atliekamos procedūros, taikant IPL, radiodažnio ar elektroepiliacijos technologijas, yra nepalyginamai skausmingesnės.
Lazerinę epiliaciją atlieka gydytojai dermatologai. Procedūros atliekamos tiek moterims, tiek vyrams, bet kuriuo metų laiku.
Ilgalaikis efektas įrodytas.
Procedūras kartojant atitinkamai mažėja jų kaina.
Pasiruošimas procedūrai:
  • Nuskusti plaukus dieną prieš procedūrą
  • Nesideginti soliariume ar saulėje
  • Nedaryti anticeliulitinių procedūrų 4 savaites iki lazerioterapijos
  • 4-6 savaites nešalinti tos srities/-čių plaukų vašku, elektroepiliatoriumi ir kitais būdais, kurių metu plaukai yra išraunami
  • Procedūros metu oda turi būti švari, be kosmetinių priemonių
Po procedūros:
  • Galima odą vėsinti
  • Negalima lupti ir kitaip šalinti šašų, jie turi nukristi patys
  • Kelias dienas nesideginti soliariume ar saulėje
  • Pirmomis dienomis po procedūros naudoti maksimalią SPF 20- 50 saulės apsaugą
 
All rights reserved 2012 ©
Mums galite rašyti: info@groziobites.lt Telefonas: 8 601 41212 Darbo laikas: 08.00 - 17.00